Výrobce elektroniky SONY

 

Značka SONY je na našem trhu již  dobře zavedena a není snad nikdo, kdo by ji neznal. Zajímá vás více o této značce?

Jak ví snad každý z mladší generace, japonská firma SONY je výrobcem jedné z nejúspěšnějších herních konzolí současnosti SONY PlayStation. PsP, tedy PlayStation Portable je jakýmsi tetrisem dneška a děti jej považují za jakousi samozřejmost. Není to však tak dávno co značka SONY nabízela na našem trhu jen cenově nedostupné CD přehrávače.

Obrovský hlad po kvalitní elektronice, který se v naší zemi mohl po převratu plně projevit, se firmě SONY dařilo úspěšně uspokojovat, a v tržní konkurenci firma obstála až do dnešních dnů. V současnosti se nabídka rozšířila a s touto značkou můžete zakoupit televizory, domácí kina, fotoaparáty, videokamery, HI-FI systémy, MP3ky, diktafony, přenosná rádia, flash disky, externí pevné disky, baterie a nabíječky, GPS navigace, reproduktory a zesilovače do auta, a v neposlední řadě PlayStation3 – prvotřídního zabijáka nudy a volného času.

Dá se říci, že tento výrobce je jedním z nejlepších a koupí produktu této firmy nejspíše nic nezkazíte. Zákaznické servisy bývají bezproblémové stejně jako ochota vyřizovat reklamace. Firma je zavedená a úspěšná celosvětově a dá se očekávat, že nás v budoucnu bude i nadále překvapovat stále kvalitnější elektronikou za stále nižší ceny.

Na závěr si řekněme něco o největším hitu této firmy – PlayStation3. Tato mašinka je schopná, co se her týče, předstihnout i nejlepší současné stolní PC. Tedy alespoň graficky. Hraje se pomocí zvláštního ovladače, který nezasvěceným připadá jako předmět z jiné planety. Této herní konzoli od firmy SONY úspěšně konkurují v současnosti snad jen dvě další – Xbox360 a Wii. Osobně jsem velice zvědav, s čím přijde SONY aby předstihla Wii která, zdá se, prožívá ve světě veliký rozmach.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z Vaší stránky.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck